Dermosepeti.com Gonca Grubu bünyesinde faaliyet gösteren interaktif bir alışveriş platformu olup. 2015 yılından kurulduğu günden bugüne kadar Dermokozmetik sektöründe kaliteli hizmet vermektedir.

 

 

 

Dermosepeti.com'un bağlı olduğu, 1970 yılında gömlek terzihanesi olarak ticari serüvenine başlayan Gonca Grubu, 1976 yılında hazır giyim mağazasına dönüşerek faaliyetine devam etti.

 

 

1997 yılına gelindiğinde 1000 m2 lik 2. şubesini açarak katlı mağaza sektörüne adım attı. Ana faaliyet konusu hazır giyim olmakla beraber 2003 yılında gıda sektörü, 2004-2008 yılları arasında inşaat taahhüt işleri yaparak farklı alanlarda da başarılara imza atılmıştır. Ayrıca 2008 yılında konfeksiyon alanında imalat boyutuna geçilmiş ve koton, sevenhill, defacto gibi büyük markalar için üretim faaliyetlerine başlanmıştır. 2015 yılında ise Dermosepeti.com faalitetine başlamış ve bugüne kadar onbinlerce müşteriye hizmet vermiştir.


 

Yetmişten fazla farklı firmayla çalışmakta olan Gonca Grubu, hali hazırda 5 hazır giyim mağaza şubesi ve 1 Sanal mağazası (Dermosepeti.com) faaliyet gösterdiği diğer sektörlerde, piyasa koşullarını ve müşteri beklentilerini kendine referans alarak, profesyonel bir ekiple işinin en iyisini yapabilmek için çalışmaktadır.

 

Sektörde 1970'den beri hizmet veren Gonca Grubu kendine has tarzı ve çizgisiyle, kaliteli ürün ve hizmeti en iyi şekilde sunarak müşterisine katma değer yaratan, kurum kültürünün getirmiş olduğu dürüstlük, güvenilirlik, esneklik ve insanlara olan saygıdan ödün vermeyerek imajını korumaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR